Разпореждане · № 9711/2021 · дело 9360/2021
Акт
- Вид
- Разпореждане
- Номер
- 9711
- Година на номера
- 2021
- Дело №
- 9360/2021
Попитайте асистента за този запис
Текст на акта
По дело 9360 / 2021 Р А З П О Р Е Ж Д А Н Е № 9711 София, 28.09.2021 Върховният административен съд на Република България - Осмо отделение , в закрито заседание на двадесет и седми септември две хиляди и двадесет и първа година в състав: ПРЕДСЕДАТЕЛ: БИСЕРКА ЦАНЕВА сложи на разглеждане адм. дело № 9360 по описа за 2021 година , Производството е образувано по частна жалба на „КОНТРОЛ - А“ ЕООД, подадена чрез адв. М. Русева, против определение № 143/01.04.2021 г. по адм. д. № 472/2020 г. на Административен съд – Сливен. С разпореждане на председателя на осмо отделение на Върховния административен съд от 14.06.2021 г. частната жалба е оставена без движение, тъй като не отговаря на изискванията на чл. 213, т. 2 от АПК. Указано е, че в 7-дневен срок от получаване на съобщението за разпореждането, следва да се представи пълномощно за адв. М. Русева – подписала частната жалба. В разпореждането изрично е посочено, че при неизпълнение на указанията в срок, частната жалба ще бъде оставена без разглеждане, а производството по делото ще бъде прекратено. Разпореждането е връчено на 28.06.2021 г. на посочения в жалбата съдебен адрес и е получено от адв. М. Русева. Срокът за изпълнение на указанията е изтекъл на 05.07.2021 г. /понеделник – присъствен ден/. Нередовностите по жалбата не са отстранени в срок, поради което на основание чл. 213а, ал. 6, т. 2 във връзка с чл. 231 от АПК, частната жалба следва да бъде оставена без разглеждане, а производството по делото следва да бъде прекратено. Воден от горното, председателят на Осмо отделение на Върховния административен съд РАЗПОРЕДИ: ОСТАВЯ БЕЗ РАЗГЛЕЖДАНЕ частната жалба на „КОНТРОЛ - А“ ЕООД, подадена чрез адв. М. Русева, против определение № 143/01.04.2021 г. по адм. д. № 472/2020 г. по описа на Административен съд – Сливен. ПРЕКРАТЯВА производството по адм. д. № 9360/2021 г. по описа на Върховен административен съд, осмо отделение. Разпореждането подлежи на обжалване пред тричленен състав на осмо отделение на Върховния административен съд в седемдневен срок от съобщаването му на страните ПРЕДСЕДАТЕЛ:
Други данни
- В регистъра от
- 17.08.2026
- Последно в регистъра
- 19.09.2026